Yamaha Projeksiyon Lambası

yamaha-projeksiyon-lambasiYAMAHA PROJEKSİYON LAMBASI

Elektro Park Yamaha projeksiyon servisi olarak, Yamaha marka projeksiyonların lamba satışını yapmaktayız. Projeksiyonların lambaları kullanım ömürleri dolmaya yakın bulanık ve soluk görüntü vererek hem zaman hemde maddi kayba yol açmaktadırlar. Kurumlarda, Okullarda, Kafelerde vb. yerlerde sıklıkla kullanılan projeksiyonların görüntü kalitesinin yüksek olması kalite çıtasını yükselteceği gibi yayınlanan görüntülere olan ilgiyi artıracaktır.
Kurumlarda ve Okullarda kullanılan projeksiyonların zamanla lambaları solgun görüntü vermektedir. Bu solgun görüntüler öğrencilerin ve kurum personellerinin ilgisini ilerleyen dakikarlarda başka yönlere çekerek, eğitim ve seminerin başarı oranını düşürmektedir.
Elektro Park olarak Yamaha projeksiyonlarınızın lambalarını tedarik etmekteyiz. Yamaha projeksiyonlarınızın her modeli için projeksiyon lambası stoklarımızda mevcut olup, bulunduğunuz İl ve İlçeye göre siparişi müteakip en geç 2-3 işi günü içerisinde tarafınıza ücretsiz kargo ile ulaştırılmaktadır.

projeksiyon-servisi-telefon-numarasi

Ankara içerisinde ücretsiz teslimat seçeneklerimizde mevcut olup, daha detaylı bilgi almak için 0312 472 4 333 nolu telefon numarasını arayabilirsiniz. Teknik personelimiz 22 yıllık deneyimin vermiş olduğu bilgi birikimiyle her türlü sorunuza yanıt verecektir.
yamaha-projeksiyon-lambasi-modelleri-satis

Yamaha Projeksiyon Lambası Satışı, Yamaha Projeksiyon Lambası Modelleri, Yamaha Projektör Lambası, Yamaha Projeksiyon Lambası Türkiye

Stoklarımızda olan Yamaha Projeksiyon Lambaları :

* Yamaha LPX 510 Projeksiyon Lambası

* Yamaha DPX-1000 Projeksiyon Lambası

* Yamaha DPX 1300 Projeksiyon Lambası

* Yamaha DPX 1 Projeksiyon Lambası

* Yamaha DPX 1200 Projeksiyon Lambası

* Yamaha DPX 1100 Projeksiyon Lambası

* Yamaha DPX 830 Projeksiyon Lambası

* Yamaha LPX-500 Projeksiyon Lambası

* Yamaha DPX 1000 Projeksiyon Lambası

* Yamaha LPX 500 Projeksiyon Lambası