Vivitek Projeksiyon Lambası

vivitek-projeksiyon-lambasiVİVİTEK PROJEKSİYON LAMBASI

Elektro Park Vivitek projeksiyon servisi olarak, Vivitek marka projeksiyonların lamba satışını yapmaktayız. Projeksiyonların lambaları kullanım ömürleri dolmaya yakın bulanık ve soluk görüntü vererek hem zaman hemde maddi kayba yol açmaktadırlar. Kurumlarda, Okullarda, Kafelerde vb. yerlerde sıklıkla kullanılan projeksiyonların görüntü kalitesinin yüksek olması kalite çıtasını yükselteceği gibi yayınlanan görüntülere olan ilgiyi artıracaktır.
Kurumlarda ve Okullarda kullanılan projeksiyonların zamanla lambaları solgun görüntü vermektedir. Bu solgun görüntüler öğrencilerin ve kurum personellerinin ilgisini ilerleyen dakikarlarda başka yönlere çekerek, eğitim ve seminerin başarı oranını düşürmektedir.
Elektro Park olarak Vivitek projeksiyonlarınızın lambalarını tedarik etmekteyiz. Vivitek projeksiyonlarınızın her modeli için projeksiyon lambası stoklarımızda mevcut olup, bulunduğunuz İl ve İlçeye göre siparişi müteakip en geç 2-3 işi günü içerisinde tarafınıza ücretsiz kargo ile ulaştırılmaktadır.

projeksiyon-servisi-telefon-numarasi

Ankara içerisinde ücretsiz teslimat seçeneklerimizde mevcut olup, daha detaylı bilgi almak için 0312 472 4 333 nolu telefon numarasını arayabilirsiniz. Teknik personelimiz 22 yıllık deneyimin vermiş olduğu bilgi birikimiyle her türlü sorunuza yanıt verecektir.

vivitek-projeksiyon-lambasi-modelleri-satis

Stoklarımızda olan Vivitek Projeksiyon Lambaları :

Vivitek D-5500 Projeksiyon Lambası
Vivitek D825EX Projeksiyon Lambası
Vivitek D740MX Projeksiyon Lambası
Vivitek D-326WX Projeksiyon Lambası
Vivitek D-5600 Projeksiyon Lambası
Vivitek D952HD Projeksiyon Lambası
Vivitek D-5500 Projeksiyon Lambası
Vivitek D-525ST Projeksiyon Lambası
Vivitek D940VX Projeksiyon Lambası