Nobo Projeksiyon Lambası

nobo-projeksiyon-lambasiNOBO PROJEKSİYON LAMBASI

Elektro Park Nobo projeksiyon servisi olarak, Nobo marka projeksiyonların lamba satışını yapmaktayız. Projeksiyonların lambaları kullanım ömürleri dolmaya yakın bulanık ve soluk görüntü vererek hem zaman hemde maddi kayba yol açmaktadırlar. Kurumlarda, Okullarda, Kafelerde vb. yerlerde sıklıkla kullanılan projeksiyonların görüntü kalitesinin yüksek olması kalite çıtasını yükselteceği gibi yayınlanan görüntülere olan ilgiyi artıracaktır.
Kurumlarda ve Okullarda kullanılan projeksiyonların zamanla lambaları solgun görüntü vermektedir. Bu solgun görüntüler öğrencilerin ve kurum personellerinin ilgisini ilerleyen dakikarlarda başka yönlere çekerek, eğitim ve seminerin başarı oranını düşürmektedir.
Elektro Park olarak Nobo projeksiyonlarınızın lambalarını tedarik etmekteyiz. Nobo projeksiyonlarınızın her modeli için projeksiyon lambası stoklarımızda mevcut olup, bulunduğunuz İl ve İlçeye göre siparişi müteakip en geç 2-3 işi günü içerisinde tarafınıza ücretsiz kargo ile ulaştırılmaktadır.

projeksiyon-servisi-telefon-numarasi

Ankara içerisinde ücretsiz teslimat seçeneklerimizde mevcut olup, daha detaylı bilgi almak için 0312 472 4 333 nolu telefon numarasını arayabilirsiniz. Teknik personelimiz 22 yıllık deneyimin vermiş olduğu bilgi birikimiyle her türlü sorunuza yanıt verecektir.

nobo-projeksiyon-lambasi-modelleri-satis

Stoklarımızda olan Nobo Projeksiyon Lambaları :

Nobo X20P Projeksiyon Lambası
Nobo X17E Projeksiyon Lambası
Nobo X11P Projeksiyon Lambası
Nobo S17E Projeksiyon Lambası
Nobo S15E Projeksiyon Lambası
Nobo S11E Projeksiyon Lambası
Nobo X23M Projeksiyon Lambası
Nobo X25C Projeksiyon Lambası
Nobo X22C Projeksiyon Lambası
Nobo X16P Projeksiyon Lambası
Nobo S18E Projeksiyon Lambası
Nobo X20E Projeksiyon Lambası
Nobo S22E Projeksiyon Lambası
Nobo X25M Projeksiyon Lambası
Nobo S16E Projeksiyon Lambası
Nobo X15P Projeksiyon Lambası
Nobo X20M Projeksiyon Lambası
Nobo X24M Projeksiyon Lambası