Kodak Projeksiyon Lambası

kodak-projeksiyon-lambasiKODAK PROJEKSİYON LAMBASI

Elektro Park Kodak projeksiyon servisi olarak, Kodak marka projeksiyonların lamba satışını yapmaktayız. Projeksiyonların lambaları kullanım ömürleri dolmaya yakın bulanık ve soluk görüntü vererek hem zaman hemde maddi kayba yol açmaktadırlar. Kurumlarda, Okullarda, Kafelerde vb. yerlerde sıklıkla kullanılan projeksiyonların görüntü kalitesinin yüksek olması kalite çıtasını yükselteceği gibi yayınlanan görüntülere olan ilgiyi artıracaktır.
Kurumlarda ve Okullarda kullanılan projeksiyonların zamanla lambaları solgun görüntü vermektedir. Bu solgun görüntüler öğrencilerin ve kurum personellerinin ilgisini ilerleyen dakikarlarda başka yönlere çekerek, eğitim ve seminerin başarı oranını düşürmektedir.
Elektro Park olarak Kodak projeksiyonlarınızın lambalarını tedarik etmekteyiz. Kodak projeksiyonlarınızın her modeli için projeksiyon lambası stoklarımızda mevcut olup, bulunduğunuz İl ve İlçeye göre siparişi müteakip en geç 2-3 işi günü içerisinde tarafınıza ücretsiz kargo ile ulaştırılmaktadır.

projeksiyon-servisi-telefon-numarasi

Ankara içerisinde ücretsiz teslimat seçeneklerimizde mevcut olup, daha detaylı bilgi almak için 0312 472 4 333 nolu telefon numarasını arayabilirsiniz. Teknik personelimiz 22 yıllık deneyimin vermiş olduğu bilgi birikimiyle her türlü sorunuza yanıt verecektir.

kodak-projeksiyon-lambasi-modelleri-satis

Stoklarımızda olan Kodak Projeksiyon Lambaları :

Kodak DP1300 Projeksiyon Lambası
Kodak DP2900 Projeksiyon Lambası
Kodak V600ZOOM Projeksiyon Lambası
Kodak DP1050 Projeksiyon Lambası
Kodak DP800 Projeksiyon Lambası
Kodak V600 Projeksiyon Lambası
Kodak DP900 Projeksiyon Lambası
Kodak DP1800 Projeksiyon Lambası
Kodak DP1500 Projeksiyon Lambası
Kodak DP1100 Projeksiyon Lambası
Kodak 7020 Projeksiyon Lambası
Kodak DP850 Projeksiyon Lambası
Kodak DP2000 Projeksiyon Lambası