IBM Projeksiyon Lambası

ibm-projeksiyon-lambasiIBM PROJEKSİYON LAMBASI

Elektro Park IBM projeksiyon servisi olarak, IBM marka projeksiyonların lamba satışını yapmaktayız. Projeksiyonların lambaları kullanım ömürleri dolmaya yakın bulanık ve soluk görüntü vererek hem zaman hemde maddi kayba yol açmaktadırlar. Kurumlarda, Okullarda, Kafelerde vb. yerlerde sıklıkla kullanılan projeksiyonların görüntü kalitesinin yüksek olması kalite çıtasını yükselteceği gibi yayınlanan görüntülere olan ilgiyi artıracaktır.
Kurumlarda ve Okullarda kullanılan projeksiyonların zamanla lambaları solgun görüntü vermektedir. Bu solgun görüntüler öğrencilerin ve kurum personellerinin ilgisini ilerleyen dakikarlarda başka yönlere çekerek, eğitim ve seminerin başarı oranını düşürmektedir.
Elektro Park olarak IBM projeksiyonlarınızın lambalarını tedarik etmekteyiz. IBM projeksiyonlarınızın her modeli için projeksiyon lambası stoklarımızda mevcut olup, bulunduğunuz İl ve İlçeye göre siparişi müteakip en geç 2-3 işi günü içerisinde tarafınıza ücretsiz kargo ile ulaştırılmaktadır.

projeksiyon-servisi-telefon-numarasi

Ankara içerisinde ücretsiz teslimat seçeneklerimizde mevcut olup, daha detaylı bilgi almak için 0312 472 4 333 nolu telefon numarasını arayabilirsiniz. Teknik personelimiz 22 yıllık deneyimin vermiş olduğu bilgi birikimiyle her türlü sorunuza yanıt verecektir.

Stoklarımızda olan IBM Projeksiyon Lambaları :

IBM iLE400 Projeksiyon Lambası
IBM LENOVOC500 Projeksiyon Lambası
IBM iLM400 Projeksiyon Lambası
IBM iL2215 Projeksiyon Lambası
IBM C400W Projeksiyon Lambası
IBM iLM300MP Projeksiyon Lambası
IBM MICROPORT Projeksiyon Lambası
IBM M400 Projeksiyon Lambası
IBM M500 Projeksiyon Lambası
IBM E400 Projeksiyon Lambası
IBM iLM300 Projeksiyon Lambası
IBM iLC300 Projeksiyon Lambası
IBM iLV200 Projeksiyon Lambası
IBM iL2210 Projeksiyon Lambası
IBM E500 Projeksiyon Lambası
IBM iLC400 Projeksiyon Lambası
IBM iL1210 Projeksiyon Lambası
IBM C400 Projeksiyon Lambası
IBM iL2220 Projeksiyon Lambası
IBM iLV300 Projeksiyon Lambası
IBM iLC200 Projeksiyon Lambası