Compaq Projeksiyon Lambası

compaq-projeksiyon-lambasiCOMPAQ PROJEKSİYON LAMBASI

Elektro Park Compaq projeksiyon servisi olarak, Compaq marka projeksiyonların lamba satışını yapmaktayız. Projeksiyonların lambaları kullanım ömürleri dolmaya yakın bulanık ve soluk görüntü vererek hem zaman hemde maddi kayba yol açmaktadırlar. Kurumlarda, Okullarda, Kafelerde vb. yerlerde sıklıkla kullanılan projeksiyonların görüntü kalitesinin yüksek olması kalite çıtasını yükselteceği gibi yayınlanan görüntülere olan ilgiyi artıracaktır.
Kurumlarda ve Okullarda kullanılan projeksiyonların zamanla lambaları solgun görüntü vermektedir. Bu solgun görüntüler öğrencilerin ve kurum personellerinin ilgisini ilerleyen dakikarlarda başka yönlere çekerek, eğitim ve seminerin başarı oranını düşürmektedir.
Elektro Park olarak Compaq projeksiyonlarınızın lambalarını tedarik etmekteyiz. Compaq projeksiyonlarınızın her modeli için projeksiyon lambası stoklarımızda mevcut olup, bulunduğunuz İl ve İlçeye göre siparişi müteakip en geç 2-3 işi günü içerisinde tarafınıza ücretsiz kargo ile ulaştırılmaktadır.

projeksiyon-servisi-telefon-numarasi

Ankara içerisinde ücretsiz teslimat seçeneklerimizde mevcut olup, daha detaylı bilgi almak için 0312 472 4 333 nolu telefon numarasını arayabilirsiniz. Teknik personelimiz 22 yıllık deneyimin vermiş olduğu bilgi birikimiyle her türlü sorunuza yanıt verecektir.

compaq-projeksiyon-lambasi-modelleri-satis
Stoklarımızda olan Compaq Projeksiyon Lambaları :

Compaq MP3130 Projeksiyon Lambası
Compaq MP1400 Projeksiyon Lambası
Compaq MP3135 Projeksiyon Lambası
Compaq MP1600 Projeksiyon Lambası
Compaq MP2800 Projeksiyon Lambası
Compaq MP2810 Projeksiyon Lambası
Compaq MP1200 Projeksiyon Lambası
Compaq MP1810 Projeksiyon Lambası
Compaq MP1800 Projeksiyon Lambası
Compaq MP4800 Projeksiyon Lambası
Compaq MP3800 Projeksiyon Lambası
Compaq MP1410 Projeksiyon Lambası